زناشوییمجله بانوان

۱۸ ترفند شگفت انگیز روابط جنسی از دید مردان (خانم ها بخوانند)

تحریک جنسی

۱۸ ترفند شگفت انگیز روابط جنسی از دید مردان (خانم ها بخوانند)
اوج لذت روابط جنسی از دید مردان چگونه است ؟ یکی از سایت های معروف و معتبر یک نظر سنجی انجام داده که طی آن از مردان جوان درباره بهترین تجربه رابطه جنسی که تا کنون داشته اند پرسیده و اینکه دلیل آن چیست.
۱۸ ترفند شگفت انگیز روابط جنسی از دید مردان (خانم ها بخوانند)

آیا روابط جنسی خوبی با شوهرتان دارید؟ یکی از سایت های معروف و معتبر یک نظر سنجی انجام داده که طی آن از مردان جوان درباره بهترین تجربه جنسی که تا کنون داشته اند پرسیده و اینکه دلیل آن چیست. در ادامه نکاتی را که این افراد گفته اند برای شما میاوریم. این دیدگاه ها میتوانند از بهترین ترفند های رابطه جنسی برای خانم ها بشمار رود. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه  باشید.

ترفندهایی برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش

۱. “تا جایی که میتوانید اعتماد بنفس داشته باشید. زمانی که شما اعتماد بنفس داشته باشید، شریکتان نیز احساس نا امنی نمیکند و هر دو میتوانید از رابطه خود لذت ببرید. بدانید که چه زمانی باید تسلیم باشید و چه زمانی شرایط را کنترل کنید. تعادل در احساس تسلط و کنترل در هنگام رابطه جنسی خیلی جذاب است.” (هریسون، ۲۲ ساله)

۲. “زمانی که بالا قرار گرفته اید (یعنی زن در پوزیشن بالایی قرار دارد) اینکه با تمام قدرت و با سرعت عقب و جلو بروید واقعا هیجان انگیز و لذت بخش است”. (داستین، ۲۸ ساله)

۳.” از صریح بودن و بیان خواسته هایتان در هنگام رابطه جنسی اصلا خجالت نکشید. چه رویا پردازی های شما باشد، چه نقش بازی کردن و یا پوزیشن های مختلف”. (گِرِگ، ۳۶ ساله)

۴. “از اینکه به ما مرد ها بگویید چه کاری دوست دارید انجام دهید، هراس نداشته باشید. اینکه بدانیم که چه چیزی میتواند شما را ارضاء باعث میشود که تجربه بهتری داشته باشیم.” (برایان، ۳۳ ساله)

۵. “رابطه دهانی را فراموش نکنید”. (تَنِر، ۲۱ ساله)

 

۶. “ما را ببوسید، بغل کنید و لمس کنید. بیشتر عشق خود را ابراز کنید.” (گابریل، ۲۷ ساله)

۷. “با ما حرف بزنید، اگر بگویید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندرید خیلی کار را راحت میکند. وانمود کردن به ارضاء شدن و رسیدن به ارگاسم صرفا برای اینکه به ما احساس خوبی بدهد، به درد هیچکس نمیخورد. ” (دنیل، ۲۳ ساله)

در ویمگز بخوانید :  اهمیت رعایت بهداشت جنسی

۸. “مطمئن شوید ما میدانیم که لذت برده اید. حتی اگر دوست ندارید خیلی حرف های تحریک کننده بزنید، خیلی کوتاه بگویید، چراکه مرد ها دوست دارند بدانند که کارشان را بخوبی انجام داده اند. حتی یک عبارت کوتاه مثل “بیشتر” یا “بازم میخوام” کفایت میکند.” (رایان، ۱۹ ساله)

divider

۹. ” جلو ما خود ارضایی کنید. همسر من چنین کاری را انجام داد و گفت “میتونی ببینی اما نمیتونی دست بزنی” زمانی که کار خودش تمام شد، سراغ من اومد و مدتی رابطه جنسی دهانی داشتیم و بعد هم بهترین رابطه جنسی زندگیم را تجربه کردم.” (ندیم، ۲۳ ساله)

۱۰. “مسابقه قدرتی نیست. اگر دارید با دست همسر خود را ارضاء میکنید، نیازی نیست که با تمام قدرت آلت او را بگیرید.” (تام، ۲۴ ساله)

ترفند های رابطه جنسی زوجین
رابطه جنسی موفق

۱۱. “هنگام رابطه جنسی دهانی، ارتباط چشمی برقرار کنید. واقعا این بهترین قسمته. اما خیلی از زن ها اینکار رو انجام نمیدن.” (جانی، ۲۹ ساله)

۱۲. “هنگام رابطه جنسی لبخند بزنید. خیلی جذابه که بدانیم شما در حال لذت بردن هستید.” (جیسون، ۲۵ ساله)

۱۳. “سر و صدا کنید و اجازه بدید که پوزیشن های مختلفی را امتحان کنیم.” (رایان، ۲۱ ساله)

۱۴. “حرکات “کیگل” (نوعی حرکت ورزشی) انجام دهید. احساس فوق العاده ای دارد.” (جین، ۲۸ ساله)

۱۵. “پا ها را دور بدن حلقه بزنید تا نزدیک تر شویم.” (اندرو، ۲۲ ساله)

۱۶. “زمانی که رابطه جنسی دهانی داریم، بگید چجوری دوست دارید ” (تام، ۱۹ ساله)

۱۷. “فرومون ها به دلیل خاصی وجود دارند، این هورمون ها افراد را شهوتی میکنند. خیلی از زنان زمانی که دوش نگرفته اند یا به تازه ورزش کرده اند، از نزدیکی کردند هراس دارند، اما من به شخصه بو طبیعی افرادی که برایم جذاب هستند را دوست دارم. اگر بخوام راستش رو بگم، باید بگم که بعضی وقت ها کمی بو بدن لذت بخش و جذاب است.” (سین، ۳۲ ساله)

۱۸. “از اینکه بالا قرار بگیرید و در کنترل باشید نترسید. اگر همیشه من بالا باشم تکراری و خسته کننده خواهد شد.” (وین، ۱۸ ساله)

 

آموزش ایجاد جذابیت ومیل جنسی در روابط زناشویی

 

به این مطلب امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن