sex
sex
مسائل زناشویی

۱۰ مکان جالب برای رابطه جنسی (به غیر از تخت خواب)

۱۰ مکان جالب برای رابطه جنسی (به غیر از تخت خواب)
۱۰ مکان جالب برای رابطه جنسی (به غیر از تخت خواب)

محل رابطه زناشویی نقش مهمی در کیفیت رابطه دارد. در زندگی زناشویی یکی از مهم ترین فاکتور ها تنوع است. وقتی صحبت از مکان رابطه جنسیمیشود طبیعتا همه یاد تخت خواب میافتند اما رابطه جنسی در جاهایی خارج از اتاق خواب میتواند باعث جذابیت بیشتر بشود. به علاوه مکان های جدید میتوانید از پوزیشن های جدید نیز استفاده کنید.

در ادامه ۱۰ مکان جدید را به شما برای داشتن رابطه جنسی متفاوت معرفی میکنم. البته بیاد داشته باشید که رابطه جنسی در این مکان ها و بطور کلی در جا های جدید باعث نمیشود که شما یک "منحرف" باشید البته توصیه این است که نظافت و نکات بهداشتی را کاملا رعایت کنید. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه  باشید.

 

۱٫ در حمام

نزدیکی در حمام فانتزی همیشگی بسیاری از افراد بوده است. اگر یک وان داشته باشید عالی است. البته از دوش هم استفاده کنید. رابطه جنسی در حمامبرای زوج هایی که پوزیشن های ایستاده را دوست دارند بسیار ایده آل است.

۲٫ در آشپزخانه

حتما در خیلی از فیلم ها (فیلم های خارجی) دیده اید که آشپزخانه برای داشتن رابطه جنسی یک مکان ایده آل و فوق العاده جذاب محسوب میشود. شما هم براحتی میتوانید اینکار را انجام بدهید. مثلا روی صندلی میز ناهارخوری و یا روی اپن!

۳٫ در ماشین

این یکی خیلی معروف است و حتی اگر اینکار را انجام نداده باشید قطعا درباره آن شنیده اید. دفعه بعدی که با ماشین به مسافرت رفته اید، در اطراف جاده یک منظره زیبا که ترافیک و رفت و آمد کم باشد را پیدا کنید و با همسر خود رابطه جنسی داشته باشید. میتوانید صندلی جلو را ببرید عقب و یا اینکه روی صندلی های عقب وارد عمل بشید!!

رابطه جنسی در ماشین ، رابطه زناشویی در ماشین ، نزدیکی در ماشین

۴٫ در آسانسور

آسانسور یکی دیگر از مکانها برای یک رابطه جنسی سریع است. مثلا آسانسور محل کار و یا پارکینگ. بهترین زمان صبح زود و یا عصر و آخر شب است که رفت و آمد ها کمتر میشود.

وقتی که آسانسور بین طبقات قرار دارد دکمه توقف اضطراری را بزنید تا بتوانید چند دقیقه بیشتر برای خود زمان بخرید.

(البته این گزینه در ایران ما کارایی ندارد و ممکن است خطرناک هم باشد، سعی کنید از مکان های دیگری که در این مقاله گفته ایم استفاده کنید)

۵٫ در چادر و طبیعت

کمپ زدن و رفتن در چادر های مسافرتی چیزی است که مردم یا عاشق آن هستند و یا اینکه از آن متنفرند. اگر از آن دسته افرادی هستید که عاشق گذران اوقات در چادر میباشید، یکی از بهترین راه های برای اینکه حتی بیشتر لذت ببرید این است که در چادر رابطه جنسی داشته باشید. (اگر در یک طبیعت و منظره زیبا چادر زده باشید که عالی است)

رابطه جنسی در چادر ، سکس در چادر ، نزدیکی در چادر

۶٫ دریا یا استخر آب

یک پیشنهاد عالی دیگر! حتی اگر در یک ساحل شلوغ هم باشید، اگر کمی در آب جلو بروید تا پایین تنه تان کاملا در آب قرار بگیرد، کسی متوجه نمیشود که زیر آب چه خبر است. کمی بیکینی خود را کنار بزنید و ادامه ماجرا...! یا در استخر هم میتوانید (طبیعتا این امر در کشور ما امکان پذیر نیست)

۷٫ در کشتی

سکوت خاص دریا به همراه صدای موج ها میتواند محرک خوبی برای یک رابطه جنسی عالی باشد. اگر با یک کشتی و یا قایق سفر کنید فرصتی خوب برای اجرای این ایده است.

۸٫ در جنگل یا باغ

میتوانید به طبیعت گردی بروید و در کنار کار هایی که برنامه ریزی کردید انجام بدهید، رابطه جنسی در طبیعت را هم تجربه کنید. یه مناطقی بروید که پوشش درختان زیاد است و دید ندارد. همچنین میتوانید از تنه درختان بریده شده برای انجام پوزیشن داگی استایل نیز استفاده کنید.

مکان هایی مناسب برای رابطه جنسی متفاوت ، رابطه جنسی در باغ و جنگل

۹٫ در اتاق پرو

این یکی جز عجایب است و البته در ایران کارایی ندارد ! برای داشتن رابطه جنسی در اتاق پرو مناسب برای فروشگاه های بزرگ که چندین اتاق پرو دارند که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید (و مردم در صف برای پرو کردن لباس های خود منتظر نیستند) نکته ی بسیار مهمی که باید رعایت کنید این است که با هم و یا پشت سر هم از اتاق پرو بیرون نیاید چراکه لو میروید، در عوض اول یک نفر خارج شده و حواس صاحب مغازه را پرت کرده تا دیگری بتواند یواشکی از مغازه بیرون بزند!!!


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

۱۰ مکان جالب برای رابطه جنسی (به غیر از تخت خواب)

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاه ها

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن