ورزشی

پرسپولیس – داماش؛ فینال جام حذفی لغو شد!

پرسپولیس - داماش؛ لغو شد

خبر رسمی از فولاد آرنا؛

پرسپولیس – داماش؛ لغو شد!
دیدار تیم های پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت ۲۱ برگزار شود، پس از ۹۰ دقیقه معطلی سرانجام لغو شد.

به گزارش “ورزش سه”، دیدار تیم های پرسپولیس و داماش با حاشیه های بسیاری همراه شده است. در فاصله دو ساعت تا شروع بازی هواداران پرسپولیس ورزشگاه را پر کردند و همین موضوع باعث شد تا طرفداران داماش پشت در بمانند. آن ها که با ۶ دستگاه اتوبوس راهی ورزشگاه شدند، ساعت ۸ به فولاد آرنا رسیدند اما جایی برایشان نبود.

مسئولان تلاش کردند تا جایگاه ویژه را برای آن ها خالی کنند اما در جریان این تصمیم، درگیری شدیدی بین هواداران به وجود آمد و باعث شد تا تنش در استادیوم به اوج خود برسد. در همین لحظات، آن ها به جایگاه خبرنگاران نیز وارد شدند و باعث شکسته شدن میزها و صندلی های این جایگاه شدند.

تیم داماش و سرمربی این تیم فراهانی نیز اعلام کرد تا زمانی که هواداران داماش به استادیوم راه پیدا نکنند، این تیم وارد زمین نخواهد شد.

دقایقی قبل علیرضا بیرانوند به همراه سعید فتاحی از هواداران پرسپولیس خواست تا یک جایگاه را برای ورود داماشی ها خالی کنند اما میانجی گری دروازه بان پرسپولیس نیز تاثیری در این موضوع نداشت.

بی نظمی به وجود آمده که طبیعتا مسئول آن مسئولان برگزاری بازی است، سبب شده تا با گذشت ۲۵ دقیقه از زمان اعلام شده برای شروع بازی، هنوز علائمی از آغاز فینال حذفی وجود نداشته باشد و حتی خبرهایی مبنی بر لغو یا تعویض این بازی نیز وجود دارد.

دقایقی پیش بازیکنان ذخیره هم که وارد زمین شده و روی نیمکت حضور داشتند، به سمت رختکن رفتند تا شایعات لغو بازی قوت بگیرد.

ساعت ۲۱:۵۰ هم اکنون بازیکنان دو تیم وارد زمین شدند و در حال گرم کردن هستند تا بازی در آستانه برگزاری باشد.

در شرایطی که قرار بود ساعت ۲۲ بازی برگزار شود، بازیکنان داماش در مراسم ابتدایی شرکت نکردند.

ساعت ۲۲:۲۰ بازیکنان تیم پرسپولیس به دستور برانکو ایوانکوویچ راهی رختکن شدند.

ساعت ۲۲:۳۰ سرانجام بازی لغو شد و هواداران واکنشی تندی نسبت به آن نشان داده و سپس از استادیوم بیرون رفتند.

فتاحی پرسپولیس,حاشیه بازی پرسپولیس و داماش,نتیجه پرسپولیس ,نتیجه بازی پرسپولیس ,نتیجه بازی پرسپولیس داماش ,بازی پرسپولیس امروز چند چند شد ,ساعت بازی امروز پرسپولیس,حواشی بازی پرسپولیس و داماش ,نتیجه انلاین پرسپولیس ,حواشی پرسپولیس داماش , نتیجه بازی پرسپولیس و داماش,نتیجه ی بازی پرسپولیس,حواشی بازی پرسپولیس داماش,نتیجه بازی پرسپولیس امروز ,نتیجه بازی پرسپولیس ,داماش گیلان , نتیجه بازی جام حذفی, پرسپولیس امروز ,بازی پرسپولیس داماش گیلان ,,پرسپولیس داماش گیلان ,فوتبال پرسپولیس ,بازی زنده پرسپولیس,بازی پرسپولیس و داماش,پرسپولیس و داماش ,

در ویمگز بخوانید :  پخش زنده فوتبال استقلال و پرسپولیس ساعت 16:00 - دربی 90
به این مطلب امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 0 امتیاز: 0 )

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن