ورزشی

نتیجه بازی لیورپول ۲ – تاتنهام ۰ (لیورپول قهرمان اروپا شد)

نتیجه بازی لیورپول تاتنهام

لیورپول قهرمان شد – تاتنهام ۰ – ۲ لیورپول

لیورپول ۲-۰ تاتنهام: پایان خوش فصل رویایی قرمزها
لیورپول با پیروزی ۲-۰ مقابل تاتنهام، قهرمان رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا شد.

به گزارش “ورزش سه”، در شبی که دو تیم نمایش چندان درخشانی ارائه ندادند، در نهایت این لیورپولی ها بودند که با گل های محمد صلاح و دیووک اوریگی به پیروزی رسیدند و جام قهرمانی را از آن خود کردند.

بازی هنوز جا نیفتاده بود که لیورپول روی اولین حمله اش صاحب یک ضربه پنالتی شد. سادیو مانه که در گوشه محوطه جریمه تاتنهام صاحب توپ شده بود، قصد ارسال آن را داشت که توپ به دست سیسوکو برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. صلاح پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت محکم به وسط دروازه، حساب کار را ۱-۰ کرد.

بعد از این گل بازی متعادل دنبال شد و توپ بیشتر در میانه زمین در جریان بود تا اینکه در دقیقه ۱۰، روی حرکت سون و دفع توپ ناقص مدافعان لیورپول، سیسوکو صاحب موقعیت شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه آلیسون پیدا نکرد.

بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۷، شوت خطرناک ترنت الکساندر آرنولد، لوریس را به زحمت انداخت اما توپ از کنار دروازه تاتنهام به بیرون رفت.

تلاش دو تیم برای رسیدن به گل های بعدی ادامه داشت و البته این لیورپولی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نمی شد. در دقیقه ۳۸، این بار نوبت رابرتسون بود که با یک نفوذ خوب از سمت چپ و شوتی دیدنی، لوریس را مجبور به واکنش کند. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود لیورپول به پایان رسید.

دقیقه ۸۷: گللللللللللللللللل برای لیورپول… چه بازیکنی! دیووک اوریگی! مهاجم بلژیکی که به‌عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده بود، دفع ناقص مدافعان تاتنهام به ویژه فرتونگن روی کرنر و در ادامه پاس ماتیپ را با شوت پای چپ زمینی به دور از دستان لوریس، به تور دروازه تاتنهام چسباند تا لیورپول را درآستانه قهرمانی قرار دهد.

شعار هواداران لیورپول,اوریگی بازیکن لیورپول,عکس تیمی لیورپول ۲۰۱۹ ,نتیجه بازی لیورپول با تاتنهام ,شعار لیورپول,لوگو لیورپول ,خلاصه بازی لیورپول تاتنهام ,عکس تیم لیورپول ,خلاصه بازی لیورپول و تاتنهام,لوکاس مورا ,

در ویمگز بخوانید :  دختر عبدالحمید ریگی: 13 سال خانواده مادرم را ندیدیم
به این مطلب امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: امتیاز: )

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن