انا لله و انا الیه راجعون
ورزشی

مرگ غم انگیز دختر ۹ ساله انریکه

زانا دختر لوئیس انریکه

“دختر ما زانا، بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) بعد از سپری کردن ۵ ماه پرتنش و جنگ با استروسارکوما از دنیا رفت. از تمامی افرادی که به شکل های گوناگون به ابراز همدردی پرداختند قدردانی می‌کنیم و همچنین از همه کسانی که شرایط را درک کردند سپاس گزاریم. لازم است از کادر بیمارستان های سن خوان دی‌دیو و سن پائو تشکر کنیم. از پزشکان، پرستاران و داوطلبان بابت تعهد و اعمالشان ممنونیم. همچنین لازم است به کشیش های حاضر در بیمارستان سن خوان دی‌دیو که حضورشان التیام بخش بود، اشاره شود.  آسوده بخواب زانیتا. دلتنگ تو خواهیم شد و هر روز به یادت خواهیم بود به این امید که روزی تو را ببینیم. تو همان ستاره ای هستی که راه را به خانواده ما نشان خواهد داد.”

 The Barcelona legend spoke of his pain at his daughter's death

لوییس انریکه (تلفظ اسپانیایی: [lwis enˈrike]؛ زاده ۸ مه ۱۹۷۰) فوتبالیست بازنشسته اهل اسپانیاست. وی سابقهٔ بازی در تیمهای اسپورتینگ خیخون، رئال مادرید و بارسلونا را در کارنامه دارد.

وییس انریکه یکی از کاپیتان‌های تاریخ بارسا بود. او معمولاً پشت مهاجم نوک بازی می‌کرد اما گاهی در بالها یا حتی به عنوان مهاجم مرکزی تیم نیز مورد استفاده قرار می‌گرفت.

او همواره هم تیمی‌هایش را تشویق می‌کرد. این بازیکن مورد علاقه همه هواداران بارسلونا بود و تا سال ۲۰۰۴ که از فوتبال خداحافظی کرد. در بارسلونا باقی‌ماند.

 Xana Enrique passed away following a battle with osteosarcoma, a rare form of bone cancer

 Nine-year-old Xana lost her battle with cancer

 Luis Enrique with Xana on her shoulders after the Copa Del Rey final

حتما بخوانید  فحش بیشرمانه کیروش به خبرنگار ایرانی

دیدگاه ها

بستن
بستن