مجله اینترنتی

عکسهای مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت

مریم مومن بازیگر نقش فخرالزمان سریال بانوی عمارت کیست؟
مریم مومن درست از شبی که قسمت اول سریال بانوی عمارت پخش شد به جمع ستارگان جدید پیوست.
دوات آنلاین-مریم مومن درست از شبی که قسمت اول سریال بانوی عمارت پخش شد به جمع ستارگان جدید پیوست. او در این سریال نقش کلیدی را بازی می‌کند. با فخرالزمان سریال بانوی عمارت بیشتر آشنا شوید:

در کلام اول باید گفت اطلاعات زیادی از این بازیگر وجود ندارد. چون این اولین بار است که تصویر او پخش می شود و مریم مومن تا قبل از این در هیچ فیلم و سریالی حضور نداشت.

امسال سالی بود که چهره‌های زیادی به دنیای تصویر معرفی شدند. ابتدا ریحانه پارسا در سریال پدر درخشید. سپس سانیا سالاری و سامان صفاری در سریال دلدادگان مورد توجه قرار گرفتند و اکنون مریم مومن در کانون توجه قرار گرفته است.

عزیزالله حمید نژاد کارگردان سریال درباره او گفته است :” معرفی چهره ای جدید در سریال بانوی عمارت خانم مریم مومن از بازیگرانی است که در اولین حضور حرفه ای خود در کنار بازیگران معروف و خوشنامی همچون خانم پانته آپناهی ها و خانم غزل شاکری ودیگر بازیگران خوبمان ایفای نقش میکند ، این اولین تصاویر از ایشان است که منتشر میشود ، در طول این یک سال با صبوری که لازمه این کار بود هیچ تصویری از ایشان منتشر نشد ،در حالی که تصاویر دیگر بازیگران این سریال منتشر می شد .امید وارم همانطور که خانم گلشیفته فراهانی با فیلم اشک سرما وخانم نرگس محمدی با فیلم آناهیتا و…. در عرصه بازیگری مطرح شدندخانم مریم مومن نیز با پخش این سریال بدرخشد و امیدی برای آینده سینمای کشور باشد. ”

آن طور که پیدا است مریم مومن داغدار مرگ برادرش است. چون او با انتشار فیلمی در اینستاگرامش نوشته است: خدافظ امیر رضای قشنگم شمع عمرتو سه ماه پیش خودت فوت کردی انقدر دلم پر حرف عزیزم نمیتونم بگم قشنگم بی معرفت نباش هر وقت میگفتی ابجی کنارت بودم الان هرچی صدات میزنم جواب نمیدی امیر جانم اسمانی شدنت مبارک.

او همچنین با انتشار تصویری از خودش این شعر را نوشته است:

خداوندا در توفیق بگشای

نظامی را ره تحقیق بنمای

دلی ده کو یقینت را بشاید

زبانی کافرینت را سراید

مده ناخوب را بر خاطرم را

بدار از ناپسندم دست کوتاه

درونم را به نور خود بر افروز

زبانم را سرای خود در اموز

به داودی دلم را تازه گردان

زبورم را بلند اوازه گردان .

 

عکسهای مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت

 

عکسهای مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت
عکسهای مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت

 

عکسهای مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت
عکسهای مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.