فیلم و سریال

اولین تیزر از فصل دوم سریال ۱۳ ReasonsWhy

تیزر از فصل دوم سریال ۱۳ ReasonsWhy

به عنوان مخاطب سینما و تلویزیون همواره این سوال را از خود می‌پرسیم که چرا باید وقت خود را صرف مشاهده این فیلم یا سریال کنیم. در اکثر موارد پاسخ مورد نظر توسط سازنده بدین صورت ارائه می‌شود: دنیایی در این فیلم یا سریال معرفی و ارائه می‌شود که آن را تجربه نکرده‌اید و کاراکترهای خلق شده در آن جذاب هستند و در موقعیتی قرار دارند که داستان شکل گرفته پیرامون آنها شما را به خود جذب خواهد کرد. ۱۳ Reasons Why این سنت رایج را در هم شکسته و جوابی کاملا متفاوت را به شمار ارائه می‌دهد. دنیای به نمایش در آمده در این سریال را تجربه کرده‌اید و متاسفانه با شخصیت‌های حاضر در آن به صورت کامل ارتباط برقرار کرده و شرایط انها را درک می‌کنید و گاها خود را در جای آنها قرار می‌دهید، حتی شخصیت‌های منفی. در معرفی این سریال با ما همراه باشید

طبق گفته‌ی ستاره‌ی سریال ۱۳ Reasons Why ، کاترین لنگ‌فورد (Katherine Langford) ، هانا بیکر در فصل دوم خیلی متفاوت‌تر ظاهر خواهد شد. اولین قسمت از این درام جنجالی نوجوان محور، بهار گذشته پخش شد و به دنبال دلیل خودکشی هانا از طریق نوار کاست‌هایی که از خود به جا گذاشته، بود. برخلاف موضوعاتی مانند زورگویی، خودکشی و تجاوز که در این سریال نشان داده شدند، این سریال خیلی سریع به موفقیت بزرگی دست یافت و با اینکه جزء سریال‌های دارای محدودیت سنی بود اما نتفلیکس پخش آن را تمدید کرد. برای خواندن جزئیات بیشتر پیرامون این سریال، در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

این باعث شد سوالات زیادی مطرح شوند که فصل دوم چگونه خواهد بود. این سریال برگرفته از رمان جی آشر (Jay Asher) با همین نام است و با پایان یافتن این سریال کل کتاب به تصویر کشیده شده است. ادامه یافتن آن به معنی نیاز به محتوای تازه و در نظر گرفتن جایگاه لنگ‌فورد است. نوارهای هانا تمام شده‌اند و با مرگ او داستانش نیز به پایان رسیده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

بستن
بستن