انا لله و انا الیه راجعون
مجله خبری

افشاگری مهنوش صادقی درباره ازدواج با مهدی هاشمی + فیلم و عکس

مهدی هاشمی

“مهنوش صادقی” نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون ایران و بازیگر سریال دردسر‌های عظیم ازدواج رسمی‌اش با مهدی هاشمی که سال‌ها پنهان بود را علنی کرد.

 

 

واکنش گلاب آدینه همسر مهدی هاشمی به ادعای مهنوش صادقی درباره ازدواج

(ویدئو) افشاگری

“مهنوش صادقی” بازیگر سریال دردسر‌های عظیم ازدواج رسمی‌اش با مهدی هاشمی که سال‌ها پنهان بود را علنی کرد. رازی به بلافاصله با واکنش نورا هاشمی و گلاب آدینه روبه رو شد.

“مهنوش صادقی” نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون ایران در ویدیویی کوتاه ادعا کرد مدت‌ها بود این موضوع را پنهان کرده بودیم، اما اکنون احساس می‌کنم زمان مناسبی برای افشای آن است.

همسر اول مهدی هاشمی “گلاب آدینه” بود که از هم یک دختر دارند و سال‌ها با یکدیگر زندگی و در چند کار سینمایی و تلویزیونی همبازی بوده‌اند.

(ویدئو) افشاگری

دقایقی پس از رسانه‌ای شدن این خبر مردم به صفحه گلاب آدینه آمدند و در کامنت‌ها از وی در مورد این ازدواج پرسیدند و گلاب آدینه، در اینستاگرامش در پاسخ به کاربری که دراین‌باره پرسیده بود، نوشت: «توجهی نکنید، ببینید و بخندید!»

(ویدئو) افشاگری

(ویدئو) افشاگری واکنش نورا هاشمی

ادعای مهنوش صادقی خیلی زود در تماس سینماآنلاین با نورا هاشمی دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه تکذیب شد. نورا هاشمی در پاسخ به این پایگاه خبری گفت: «پدرم همین لحظه در منزل و کنار ما هستند و شناسنامه‌شان هم گواه دروغ بعضی افراد معلوم‌الحال است.»

 

پنهانی‌اش با مهدی هاشمی: ببینید و بخندید.

مهنوش صادقی
مهنوش صادقی اینستاگرام
مهرنوش صادقی
مهنوش صادقی کیست
گلاب آدینه
همسر دوم مهدی هاشمی
عکس
فیلم ازدواج مجدد
مهدی هاشمی
بهنوش صادقی
گلاب آدینه
همسر مهدی هاشمی
مهنوش صادقی
دردسرهای عظیم
مهدی هاشمی و گلاب ادینه
بازیگر.

حتما بخوانید  درگیری فرهاد مجیدی با پلیس / تست الکل و انتقال ماشین فرهاد مجیدی به پارکینگ توسط پلیس وظیفه شناس

نوشته های مشابه

دیدگاه ها

بستن
بستن